CZYM JEST LINIA MATERNEA?

Wkrótce zostaniesz mamą. Ciesząc się tymi najpiękniejszymi chwilami w życiu kobiety nie zapominaj o kilku ważnych aspektach nowej sytuacji.

Czekają Cię miesiące sporych zmian i wielu obaw. Twoja skóra zwiększy swoją objętość zwłaszcza w obszarze brzucha i piersi, a Ty na pewno chciałabyś jak najszybciej po porodzie odzyskać jej pierwotny wygląd. Tak naprawdę w ogromnej mierze zależy to od Ciebie. Odpowiednie odżywianie skóry od pierwszych miesięcy ciąży zapobiega utracie elastyczności, a tym samym przyczynia się do zachowania jej napięcia i jędrności. Dobrze przygotowana skóra łatwiej radzi sobie ze zmianami wynikającymi z ciąży.

Tworząc linię Maternea podjęliśmy się zadania dostarczenia tego czego najbardziej potrzebuje Twoja skóra w tych ważnych chwilach. Nasz zespół doświadczonych specjalistów stworzył pełną gamę kosmetyków do pielęgnacji skóry w okresie ciąży i po porodzie. Ich skuteczna i dobrze wyważona formuła łączy w sobie naturalne składniki, oleje, witaminy i aktywne kompleksy biotechnologiczne. Wszystkie one są całkowicie wolne od substancji uczulających. Starannie dobrane komponenty każdego produktu działają efektywnie w tych warstwach skóry, w których są najbardziej potrzebne. Produkty Maternea są przyjemne, delikatne, wchłaniają się szybko i są łatwe w użyciu.

smok_gr_01

CZY SKÓRA W OKRESIE CIĄŻY WYMAGA SPECJALISTYCZNYCH KOSMETYKÓW?

W okresie ciąży i karmienia piersią należy stosować produkty kosmetyczne, które zostały specjalnie opracowane z myślą o tym wyjątkowym okresie życia kobiety. Standardowe kosmetyki zawierają wiele substancji chemicznych, które przenikają przez skórę, a substancje toksyczne mogą wbudowywać się w organizm. Skóra jest barierą dla wielu substancji, ale niektóre składniki stosowane w nowoczesnych kosmetykach wchłaniane do krwiobiegu matki nawet w niewielkich ilościach mogą przenikać do płodu. Niektóre olejki eteryczne i substancje zapachowe mogą działać uczulająco, a silne aromaty drażnić nadwrażliwe zmysły kobiety ciężarnej. O tym wszystkim wiemy i pamiętamy tworząc każdy nowy produkt linii Maternea.

GWARANCJE MATERNEA

W produktach Maternea używamy naturalnych i czystych  jakościowo składników; nie dodajemy sztucznych substancji zapachowych. Podczas ciąży skóra jest bardzo wrażliwa i delikatna. Wszystkie nasze produkty są hipoalergiczne, a przechodząc surowe testy dermatologicznie gwarantują bezpieczeństwo mamie i dziecku.

inf_graphic_800x190